درباره ما

طراحی و توليد و توزيع تجهيزات پزشکی اولين توليد کننده نشانگرهای پايش فرايند استريليزاسيون
مهندسی پزشکی کاردان بهبود نماینده انحصاری شرکت روشن رای سپاهان (RRS) در سال 1383  تأسیس و با چشم انداز  تولید تجهیزات و لوازم پزشکی شروع به فعالیت نمود. در این راستا  به منظور تحقق اهداف بلند مدت و نگرش مشتری مداری و رعایت الزامات قانونی خود ، موفق به دریافت استاندارد ISO 13485: 2003 و ISO 9001: 2008 شده است.
که در این راستا موفق به تامین نیاز داخل کشور و توسعه محصولات  و بهبود  خط تولید از نظر کمی و کیفی، بکارگیری دانش جدید در تولید محصولات، بهبود مستمر در رضایت مشتریان و ذینفعان و توسعه بازارهای داخلی شده است.

چرا ما انتخاب شدیم؟
ارائه محصولات با کیفیت و استوار بر بالاترین استاندارد های روز دنیا توسط شرکت کاردان بهبود، راحتی و آسایش را به ارمغان آورده است. توجه ویژه شرکت کاردان بهبود به نیاز مشتریان سبب انتخاب این شرکت توسط متخصصین در این زمینه گردیده است. شرکت کاردان بهبود با سال ها تجربه و اتکا به خداوند متعال و همچنین برخورداری از نیروهای مجرب و کارآزموده در جهت توسعه و رشد هر چه بیشتر گام برمی دارد.
 
کیفیت برتر محصولات ما
شرکت کاردان بهبود در راستای سیاست کلی خود مبنی بر ارائه بالاترین کیفیت و رضایت مندی مشتریان و بکارگیری مدیریت علمی و استراتژیک تلاش کرده با استفاده از محصولات با کیفیت ( استریلیزاسیون – اسپانج – آندوسکوپی – اورولوژی – جراحی داخلی – دستگاه – گوش و حلق و بینی ) که دارای بالاترین استانداردهای روز دنیا هستند، جایگاه نخست را در این عرصه ازان خود کند.

تماس با ما

اصفهان خیابان بزرگمهر

جنب مسجد الکریم، مجتمع تجاری ساحل

تلفن :32736966-031

فکس : 32736966-031

ایمیل :

با ما در ارتباط باشید

آمار بازدید

امروزامروز110
دیروزدیروز119
هفتههفته229
ماهماه3331
کل بازدیدکل بازدید83861