گوگل نیز به مبارزه با ویروس زیکا می رود

ماه پیش گوگل یک میلیون دلار به بخش کودکان سازمان ملل اهدا کرد تا از مبارزه جهانی علیه ویروس زیکا حمایت کند. همچنین تیمی از مهندسین گوگل داوطلب شده اند تا با سازمان یونیسف برای تحلیل داده ها و تلاش برای پیدا کردن راهی برای این بیماری همکاری کنند. گوگل زمانی تصمیم به انجام این کار گرفته که که نتایج موتور جستجوی این شرکت نشان دهنده 2000 درصد افزایش جستجو در مورد این ویروس بوده است.

بخشیدن دیگران برای سلامتی شما مفید است

 کسانی که آسان تر دیگران را می بخشند دارای استرس کمتری هستند. طبق مطالعات جدیدی که در ژورنال سلامتی روان به ثبت رسیده بخشیدن دیگران و حتی خود فرد می تواند شما را در برابر استرس محافظت کند و با عث بهبود سلامت روان شما شود.

ساخت دست مصنوعی دارای حس

ایگور اسپتیک سالها قبل دست راست خود را در یک حادثه صنعتی از دست می دهد و به عنوان داوطلب با موسسه تحقیقاتی مرکز دارویی کلیولند همکاری می کند تا یک سیستم حسی آزمایشی طراحی کنند که به او اجازه می دهد در دست مصنوعی خود نیز احساس ایجاد شود.

ابزاری پوشیدنی برای رفع عادت های بد

دستبندهای هوشمند به تازگی جای خود را در میان مردم باز کرده اند. این ابزار های پوشیدنی تعداد گام‌ها، ضربان قلب و حتی ساعات خواب ما رو نیز بررسی می‌کنند و اطلاعات بسیاری از بدن ما جمع آوری می‌کنند.

تماس با ما

اصفهان، خیابان بزرگمهر، مجتمع تجاری ساحل

تلفن : 3132736966 (0098)

فکس : 3132736966 (0098)

ایمیل :

با ما در ارتباط باشید

سایت های مرتبط

آمار بازدید

امروزامروز20
دیروزدیروز154
هفتههفته386
ماهماه940
کل بازدیدکل بازدید111591