مهندسی پزشکی کاردان بهبود

 

 

مهندسی پزشکی کاردان بهبود نماینده شرکت روشن رای سپاهان (RRS) در سال 1383  تأسیس و با چشم انداز  تولید تجهیزات و لوازم پزشکی شروع به فعالیت نمود. این موسسه در این راستا موفق به تامین نیاز داخل کشور و توسعه محصولات  و بهبود  خط تولید از نظر کمی و کیفی، بکارگیری دانش جدید در تولید محصولات، بهبود مستمر در رضایت مشتریان و ذینفعان و توسعه بازارهای داخلی شده است.

چرا ما انتخاب شدیم؟

ارائه محصولات با کیفیت و استوار بر بالاترین استاندارد های روز دنیا توسط کاردان بهبود، راحتی و آسایش را به ارمغان آورده است. توجه ویژه شرکت کاردان بهبود به نیاز مشتریان سبب انتخاب این شرکت توسط متخصصین در این زمینه گردیده است. شرکت کاردان بهبود با سال ها تجربه و اتکا به خداوند متعال و همچنین برخورداری از نیروهای مجرب و کارآزموده در جهت توسعه و رشد هر چه بیشتر گام برمی دارد.
 
کیفیت برتر محصولات ما
کاردان بهبود در راستای سیاست کلی خود مبنی بر ارائه بالاترین کیفیت و رضایت مندی مشتریان و بکارگیری مدیریت علمی و استراتژیک تلاش کرده با استفاده از محصولات با کیفیت ( استریلیزاسیون و گوارش) که دارای بالاترین استانداردهای روز دنیا هستند، جایگاه نخست را در این عرصه ازان خود کند.

تماس با ما

اصفهان، خیابان بزرگمهر، مجتمع تجاری ساحل

تلفن : 3132736966 (0098)

فکس : 3132736966 (0098)

ایمیل :

با ما در ارتباط باشید

سایت های مرتبط

آمار بازدید

امروزامروز26
دیروزدیروز245
هفتههفته398
ماهماه7282
کل بازدیدکل بازدید588639