نشانگر شیمیایی حرارت خشک - ویال شیشه ای ( ۱۵۵۳۰-۱۴)

نشانگر شیمیایی حرارت خشک - ویال شیشه ای ( ۱۵۵۳۰-۱۴)

برای کنترل استریلیزاسیون با حرارت خشک از نشانگر های شیمیایی شیشه ای فور استفاده می شود. این نشانگرها برای بررسی پارامترهای مشخص از دما و زمان در طول یک سیکل استریلیزاسیون حرارت خشک استفاده می شوند که بعد از اتمام کار دستگاه مورد نظر، در آنها تغییر رنگ ثابت و دائمی ایجاد می شود.

دستورالعمل استفاده :

در داخل هر بسته یا سینی یک عدد از نشانگر های شیمیایی فور را قرار دهید.

پیشنهاد می ‏شود، نشانگرها درکنار یا داخل بستههایی قرار گیرند که امکان دسترسی به شرایط استریل را کمتر دارند. پس از طی شدن مرحله استریل و سرد شدن سینی و وسائل، نشانگرکاغذی را خارج نموده و مورد ارزیابی قرار دهید.

نتیجه:

زمانی که پارامترهای تعریف شده از دما و زمان(۱۸۰ درجه سانتی گراد به مدت ۳۵ دقیقه ) درون این ویال های شیشه ای به حد مشخص و از پیش تعیین شده خود برسند ویالهای شیشه ای رنگ اولیه آبی به رنگ نهایی قهوهای در مدل ویال تغییر پیدا می‌کند،که خودنشاندهنده تکمیل فرایند استریلیزاسیون می باشد و این تنها با یک نگاه ظاهری به محلول درون ویال شیشه ای قابل تشخیص است.

نکته:

از آنجایی که ویال های شیشه ای فور، حاوی محلول حساس به حرارت هستند، از هر دو طرف به خوبی سیل شده اند بنابراین مایع درون آن‌ها در تماس مستقیم با دستگاه ها و تجهیزات لازم جهت استریل قرار نمی گیرند.

تماس با ما

اصفهان، خیابان بزرگمهر، مجتمع تجاری ساحل

تلفن : 3132736966 (0098)

فکس : 3132736966 (0098)

ایمیل :

با ما در ارتباط باشید

سایت های مرتبط

آمار بازدید

امروزامروز133
دیروزدیروز134
هفتههفته691
ماهماه3585
کل بازدیدکل بازدید421947