نشانگر شیمیایی بخار تایپ ۶ (۱۱۶۲۰-۱۴)

نشانگرهای شيميايي نقش بسيار مهمي را در تضمين کيفيت فرايند استریل کردن وسايل در اتوکلاوهاي بخار ايفا می کنند . استفاده از اين نشانگرها آسان و ارزان می باشد. این نشانگرها برای اطمینان از اعمال صحیح سه عامل مؤثر دما (temprature)، زمان (time) و بخار(steam) فرایند استریل توسط دستگاه به کارمی روند و با حساسیت بالاتری طراحی شده ا ند.

از آنجا که توزيع بخار اشباع در نقاط مختلف داخل دستگاه اتوکلاو (اطراف، نزديک درب و بخش مياني) متغير می باشد، نشانگرهاي شيميايی بخار تایپ ۶ باید در قسمت مرکزي هر بسته (محلي که بخار در آن به سختي نفوذ می کند) قرارگيرد تا از دست يابي به سه پارامتر ياد شده در داخل بسته ها اطمينان حاصل شود.

نشانگر شیمیایی بخار تایپ ۶ (۱۱۶۲۰-۱۴)

این نشانگر شیمیایی بخار سه ویژگی دما، اشباع بخار و زمان را با تغییر رنگ در یک مربع صورتی نشان می دهد. این نشانگر دارای قابلیت مستند سازی وثبت مشخصات از قبیل تاریخ و شیفت استریل، کد کاربر، کد و سیکل اتوکلاو و توضیحات مربوط به بسته استریل می باشد.

نتیجه

چنانچه رنگ صورتی نشانگر قهوه ای شود به معنی نامناسب بودن بخار و اگر رنگ صورتی تغییری نکند بیانگر نامناسب بودن دما و بخار است، تغییر رنگ به سیاه صحت عمکرد دستگاه را نشان می دهد.

تذکر

در صورت عدم مشاهده تغییر رنگ سیاه در نشانگرهای مدل  (۱۱۶۲۰-۱۴) باید بسته های اتوکلاو شده توسط دستگاه استفاده نشود و عملکرد دستگاه مورد بررسی قرار گیرد.

مزیت های نشانگر تایپ  ۶

دقت بالا
کیفیت بالا
نتیجه گیری صحیح
طراحی زیبا
دارای چسب مخصوص مستند سازی

تماس با ما

اصفهان، خیابان بزرگمهر، مجتمع تجاری ساحل

تلفن : 3132736966 (0098)

فکس : 3132736966 (0098)

ایمیل :

با ما در ارتباط باشید

سایت های مرتبط

آمار بازدید

امروزامروز131
دیروزدیروز192
هفتههفته464
ماهماه1094
کل بازدیدکل بازدید359654