انکوباتور نشانگرهای زیستی فرآیند استرلیزاسیون (۳۲۱۰-۱۴)

امروزه جهت پایش میکروبی دستگاه های استریلیزاسیون در بیمارستانها از نشانگرهای بیولوژیک استفاده می شود. با توجه به اینکه این نشانگرها جهت انکوبه شدن به دمای مشخص (۲±۳۷درجه سانتی گراد یا ۲±۵۶ درجه سانتی گراد) نیاز دارند، محققان شرکت روشن رای سپاهان انکوباتورهای ویژه ا ی را برای انکوبه کردن این نشانگرها طراحی کرده ا ند .

انکوباتور مدل ۳۲۱۰-۱۴ دو حالت دمایی (۲±۳۷ درجه سانتی گراد) به مدت ۴۸ ساعت (نشانگر بیولوژیک اتیلن اکساید و فور) و به مدت ۲۴ ساعت (نشانگر بیولوژیک گاما) یا (۲±۵۶ درجه سانتی گراد) به مدت ۲۴ ساعت (نشانگر بیولوژیک بخار،پلاسما و فرمالدئید) را برای نشانگرها فراهم می کند.

اگر فرایند استریل موفق باشد، رنگ محیط کشت نشانگر بدون تغییر باقی می ما ند و درصورتی که فرایند استریل دراتوکلاو به درستی انجام نشده باشد (استریلیزاسیون نا موفق)، باکتریها ی موجود در نشانگر در معرض محیط کشت و در شرایط انکوباتور رشد می نما ید و رنگ نشانگر زرد می شود.

قابلیتهای انکوباتور مدل (۳۲۱۰-۱۴)

ارتقاء ایمنی دستگاه و تأمین برق مورد نیاز با مبدل(ترانس) خارجی ۲۴۰ به ۲۴ ولت (۱/۵آمپر)

•  مجهز به زمان سنج جهت خاموش شدن و قطع عملکرد دستگاه پس از زمان تعیین شده

•  ارائه هشدار با بوق بعد از اتمام کار دستگاه

•  دارای یک باتری پشتیبان به منظور ذخیره و حفظ دمای تنظیم شده و زمان سپری شده در هنگام قطع برق و فراهم کردن امکان جابجایی دستگاه در حین کار طراحی محلی ویژه برای شکستن نشانگرهای زیستی
•  دارای صفحه نمایشگر جهت نمایش لحظه ا ی دما و زمان

تماس با ما

اصفهان، خیابان بزرگمهر، مجتمع تجاری ساحل

تلفن : 3132736966 (0098)

فکس : 3132736966 (0098)

ایمیل :

با ما در ارتباط باشید

سایت های مرتبط

آمار بازدید

امروزامروز678
دیروزدیروز827
هفتههفته8381
ماهماه27864
کل بازدیدکل بازدید463892